Vrchné PUL nohavičky (PAT) - Space and yellow

Cena s DPH:
12,50 Eur
Cena bez DPH:  10,42 Eur

VYPREDANÉ - Daný výrobok nie je bohužiaľ skladom.

Kód výrobku:PULP9
Výrobca:Bambi Roxy
Záruka: 24

Zadná záklapka je jemne nariasená, čo pomôže lepšie fixovať rovné plienky v nohavičkách (štvorcové, úzke vkladacie ). Je teda teraz vhodná nielen na nohavičkovú plienku, ale aj rovnú vkladaciu plienku.
Strihové riešenie je prispôsobené tak, že nohavičky lepšie padnú vášmu dieťatku.

Zloženie: Vrchné nohavičky PUL sú vyrobené zo 100 % polyesterového úpletu, laminovaného polyuretánovou / PUL/ vrstvou, ktorá zabezpečí to, že vlhkosť z plienky sa nedostane na odev dieťatka. Materiál je priedušný.

Starostlivosť: Vrchné nohavičky je možné prať v práčke pri teplote 40˚ C. Vydržia aj pranie v teplote 60˚ C, môže to mať ale vplyv na ich životnosť. Nesušte na výhrevnom telese, v sušičke, ani na priamom slnku. To by mohlo poškodiť impregnáciu materiálu a nohavičky by mohli začať pretekať.
Pri používaní ich často stačí iba opláchnuť pod tečúcou vodou, raz za čas vyprať v práčke a nechať voľne usušiť. Sušenie trvá cca 2 – 3 hodiny.

Použitie: Vrchné nohavičky sa zapínajú na suchý zips alebo patentky. Systém zapínania patentiek v pozdĺžnom smere, umožňuje prispôsobiť veľkosť plienky pre dieťatko od cca 3-4 mesiacov veku dieťatka až do odplienkovania.

Rozmery: Vrchné nohavičky sedia väčšine deťom až do odplienkovania (s výnimkou väčších bacuľkov). Toto kritérium je orientačné a záleží od konštrukcie a stavby tela dieťatka.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím BambiRoxy.sk


NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.sk