Kto sme


Sme malá firma. Od roku 2011 ponúkame na slovenskom a európskom trhu látkové plienky z kvalitných európskych a u niektorých druhov aj amerických materiálov. Po celý čas kladieme veľký dôraz na kvalitu, ekológiu a inovatívnosť našich produktov. Od tohto času sme vybudovali a stále rozširujeme funkčnú distribučnú sieť a úspešne sa snažíme konkurovať zahraničným výrobcom tohto druhu tovaru.



2008
Prichádzame s novinkou – mušelínovými štvorcovými plienkami zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny s výraznou gramážou, extrémnou jemnosťou a veľkou nasiakavosťou. Plienky so značkou KIKKO BMB zaplavujú český a slovenský trh. Plienky KIKKO BMB ponúkame spočiatku v rozmere 70 x 70 v 3 pastelových farbách. Veľmi úspešne prezentujeme nové plienky na medzinárodných textilných veľtrhoch.
2009
Rad bambusových plienok KIKKO BMB rozširujeme o plienky v nebielenej verzii, osušky 90 x 100 KIKKO BMB s vyššou gramážou a jemnejšie obrúsky 30 x 30 KIKKO BMB. Prichádzame s novým radom produktov KIKKO ECO. Ako prvá vlajková loď sa objavuje súprava detských hračiek a hryzačiek KIKKO ECO, vyrobená z biopolyméru, ktorého základom je kukuričný škrob. Revolučná novinka raketovo štartuje v predajoch na českom trhu. Do sortimentu ju spoločne s radom bambusových plienok KIKKO BMB zaraďuje sieť ekologických drogérií DM Drogeriemarkt. Novinky prvýkrát prezentujeme na najväčšom európskom veľtrhu v Európe Kind und Jugend v Kolíne nad Rýnom.
2010
Na Slovensku naše bambusové plienky KIKKO BMB zaraďuje do svojho sortimentu sieť ekologických drogérií DM Drogeriemarkt. Je dokončený vývoj a prvá výroba nového detského riadu KIKKO ECO. Riad je opäť vyrobený z ekologického biopolyméru, ktorého základom je kukuričný škrob. Riad je potlačený obrázkami, ktoré špeciálne pre nás vytvorila známa česká výtvarníčka Vendula Hegerová. Samozrejmosťou je použitie ekologických farieb.
2011
Začíname spoluprácu s výrobcom jednorazových ekologických kompostovateľných detských plienok. Podpisujeme exkluzívnu zmluvu o distribúcii týchto plienok a separačných plienok z ekologického biopolyméru INGEO pre Európu. Pod značkou KIKKO ECO ich začíname distribuovať v Českej republike. Na trh prinášame i nové potlače bavlnených štvorcových plienok, ktoré pre nás vytvorila výtvarníčka Vendula Hegerová. 
Ekologické jednorazové plienky KIKKO ECO a rad bambusových plienok, osúšok a obrúskov KIKKO BMB veľmi úspešne prezentujeme na najväčšom európskom veľtrhu v Európe Kind und Jugend v Kolíne nad Rýnom. O výrobky je obrovský záujem a vzhľadom na to, že značka KIKKO je registrovaná iba v Českej republike a registrácia v ďalších krajinách by bola ťažká, rozhodujeme sa pre expanziu na európske trhy vytvoriť rebrand pôvodnej značky. Registrujeme európsku značku XKKO a rozhodujeme sa zachovať pôvodný úspešný výzor značky i jednotlivých produktových radov. Postupne prebaľujeme tovar do nových obalov s novou značkou, rozbiehame internetový veľkoobchod a maloobchod www.xkko.eu a spúšťame distribúciu nášho tovaru do všetkých krajín Európskej únie.
2011
Prijali sme prvé šikovné krajčírky a vytvorili prvé modely látkových nohavičkových plienok. Postupne sme testovali a vylepšovali aj podľa názorov a referencií naších zákazníkov
2012
Neustále sme pokračovali v hľadaní nových kvalitných materiálov a do nášho portfólia pribudli vrchné PUL nohavičky. Prijali sme ďalšie šikovné krajčírky.
2014
Prijali sme zatiaľ posledné krajčírky a v súčasnosti máme stabilný pracovný tím. Do nášho sortimentu pribudli postupne ďalšie kategórie výrobkov ako napr. : 2veľkostné nohavičkové plienky, štvorcové plienky, vlnené nohavičky atd.
2017
Redizajn kapsových plienok a stabilizovanie overených dodávateľov materiálov pre výrobu.



Naša ponuka sa stále rozrastá o nové vzory vo všetkých kategóriách. Systematicky pracujeme na kvalite a technologickom a dizajnovom riešení našich produktov.

Kontaktujeme obchodníkov s ponukou a distribúciou v zahraničí. Reagujeme na požiadavky zákazníkov a na návrhy na rôzne vylepšenia.

Celou našou činnosťou sa prelína krédo " všetko pre zákazníka" a tomu celý náš tím podriaďuje všetku svoju činnosť.


NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.sk