Prečo u nás1
Sme výhradne slovenský výrobca so sídlom v Prešove. V prípade, že nakúpite u nás, PODPORÍTE nás a my zase podporíme zamestnanosť v našom regióne.
2
Nákupom u nás podporíte aj naších dalších subdodávatelov, ktorí nám dodávajú nevyhnutné súčasti pre výrobu. Takto sa spolupodieľame na ekonomike krajiny, v ktorej žijeme.
3
V prípade, že chcete vymeniť, či reklamovať tovar je naša dostupnosť výhodou. Náklady spojené s poslaním balíka do inej krajiny sú podstatne vyššie ako keď posielate balík v rámci Slovenska, nehovoriac o tom, že aj rýchlosť vybavenia je podstatne rýchlejšia!
4
V Prípade opotrebenia niektorých častí, suchý zips, prasknutý šev atd, vám ak je to technicky možné a bezpečné vzhladom k funkcii, výrobok bezplatne opravíme a náklady na poštovné vrátime späť.
5
Napriek tomu, že sme výrobná dielna, môžete nás kedykolvek v našom pracovnom čase navštívit .Máte tak možnosť si tovar prezrieť, vyskúšať a vyzdvihnúť si ho osobne a to nepretržite, 5 pracovných dní v týždni.
6
Produkty označené ikonou SKLADOM máme skutočne fyzicky na sklade v priestoroch našej dielne, takže sú pripravené k okamžitému expedovaniu, prevzatiu.
7
Tovar SKLADOM odosielame z pravidla do 1-2 pracovných dní.
8
Pokiaľ hladáte produkt, ktorý nemáme momentálne skladom v našom e-shope, radi vám vzjdeme v ústrety. Ak je to materiál, ktorý máme skladom, sme schopní dodaťprodukt do 7 pracovných dní podľa vaších požiadaviek.
9
Sme tu pre vás k dispozícii takmer NON STOP na čísle +421 905 963 833 alebo ............
10
S každou objednávkou nad 200€ máte dopravu ZDARMA!

NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.sk